Rize Sinop Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Rize Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Rize Sinop otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Rize

Rize Rize kapalı 14 ℃ havadurumu

Sinop

Sinop Sinop kapalı 13 ℃ havadurumu

Rize Sinop Rotası

Trabzon, Ordu ve Bafra güzergahlarından ilerleyen Sinop otobüslerinin, Rize’den yola çıktığında 10 -11 saat süren bir yol kat etmesi gerekiyor. 563 km’lik bir mesafesi bulunan Sinop’ta uzun süre kalacaksınız görülecek birçok yer sizi bekliyor. Yapacağınız keyifli yolculuğun ardından doğal tertemiz bir hava ya da Sinop’un meşhur yağmurları sizi karşılayacaktır. Taşıyıcı firmalardan Mavi Karadeniz firması Metro Turizm'e kıyasla daha uygun fiyat politikası seyredebilmektedir, tüm Rize Sinop arası otobüs seferlerini yukarıdaki alandan sorgulayabilir, bilet fiyatlarını ve kalkış saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Eskiden bir ada olan şimdi ise bir liman şehir olarak bilinen Sinop’a geldiğinizde ilk olarak Sinop Cezaevini ziyaret edebilirsiniz. Çünkü artık müze olarak hizmet veren bu cezaevi, çok eskiden yazar ve gazeteci gibi birçok ünlü ismi burada mahkum olarak ağırlamıştır. Her yeri tarih kokan bu şehirde Balatlar Kilisesi de büyük önem taşıyor. Biraz daha keyif ve eğlence turu yapmak içinse bölgenin en güzel koyları olarak gösterilen Akliman ve Hamsilos Koylarını görmeye gidebilirsiniz. Koyları ziyaret etmek için tekneleri kullanabiliyorsunuz. Sinop’a gidip de oranın en lezzetli yemeklerinden yememek olmaz. Kaşık çıkartması ve Keşkek yemeklerini denemelisiniz. Onun haricinde nokul ve trit yemekleri de mutlaka tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetlerden birkaçı.

Gezip dolaştınız ve Sinop’ta güzel zamanlar geçirdiniz. Dönme vakti geldiğinde ise oranın meşhur küçük tekne maketlerinden mutlaka almanız tavsiye edilir. Bu Sinop’u anlatan ve hatırlatan en güzel şey olacaktır. Ayrıca dönüş biletinizi almak için Sinop - Rize otobüs bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Rize Sinop arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Rize Sinop arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up