NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Alanya Otobüs Bileti > Sakarya - Alanya

Sakarya - Alanya Otobüs Seferleri

Sakarya Alanya Otobüs Bileti

Sakarya otogarından hareket eden otobüsler sırasıyla Kütahya - Afyon - Burdur güzerhanı takip ederek öncelikle Antalya'ya ulaşma ve sonra Alanya'ya doğru devam etmektedir.

Yaklaşık 681 km'den oluşan bu yolculukta sıkılmamanız ve rahatlıkla geçirebilmeniz için otobüs içi donanımlarına dikkat etmenizi öneririz. Ortalama 10 saat sürecek bu yolculuğunuzda koltuk arkası ekran özelliği seyahatinizin eğlenceli geçmesini, araç içinde zaman geçirmenize yardımcı olacaktır.

Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih edilen tatil merkezlerimizden bir tanesi olan Alanya’ya ülkemizin birçok şehrinden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Sakarya da bu şehirlerden bir tanesidir. Sakarya’dan Alanya’ya gelmek isteyenleri ortalama 10 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemektedir. Gün içerisinde çok sayıda sefer imkanı bulunması sayesinde bilet bulmakta genellikle sıkıntı yaşanmamaktadır. Ancak yaz aylarında, bayramlarda ve yarıyıl tatillerinde seyahat etmeyi planlayanların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Alanya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Dim Çayı, Kızıl Kule, Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı, Sapadere Kanyonu, Alanya Kalesi ve Ulaş Plajı’dır.

Sakarya - Alanya Arası

En ucuz otobüs bileti 75 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 11 saattir.

Günde ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Alanya Sakarya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Alanya'da Ne, Nerede Yenir?
Alanya'nın En Beğenilen Lezzet Durakları...
Dim Çayı
Toroslardan doğan çay.
Damlataş Mağarası
Astım hastalarının hastanesi..
Alanya Kalesi
Gün batımını bir de Alanya Kalesi'nden izlemelisiniz.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr