Siirt Mersin Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Siirt Mersin otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Siirt Mersin otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Siirt

Siirt Siirt hafif yağmur 10 ℃ havadurumu

Mersin

Mersin Mersin az bulutlu 16 ℃ havadurumu

Siirt Mersin Rotası

Mersin’de okuyan, çalışan ya da bu şehirdeki yakınlarını ziyaret etmek isteyen Siirtliler otobüslere atlayıp yaklaşık 12 saatlik bir yolculuğun sonunda Akdeniz Bölgesi’nin bu güzel şehrine ulaşmaktadırlar. Araçlar genellikle Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana şeklinde ilerleyen ve ortalama 787 kilometre olan güzergahı kullanmaktadır. Gün içerisinde çok sayıda sefer olmadığı için özellikle bayramlar, yarıyıl tatilleri ve yaz ayları gibi yoğun dönemlerde biletleri mümkün olduğunca erken satın almakta fayda vardır. Böylelikle otobüslerde yer bulamama gibi sorunlarla karşılaşılmamış olur.

Mersin’e bir de yeni bir şehri keşfetmek ve yeni lezzetler tatmak için gelenler vardır. Bu kişiler Narlıkuyu Mozaik Müzesi, Kız Kalesi, Uzuncaburç Kalıntıları, Susanoğlu Plajı, Ilısu Şelalesi, Nagidos Antik Kenti, Cambazlı Kilisesi, Refah Şehitleri Anıtı, Belenkeşlik Kalesi, Aya Tekla Kilisesi, Gökbelen Yaylası, Pullu Orman Plajı ve Kayacı Vadisi gibi yerleri ziyaret edebilir; tantuni, kerebiç ve cezerye gibi lezzetleri tadabilirler.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up