Şırnak Ankara Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Şırnak Ankara otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Şırnak Ankara otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Şırnak Ankara Rotası

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Şırnak’tan, İç Anadolu Bölgesi şehirlerinden Ankara’ya ulaşmak için otobüsler kullanılabilmektedir. Şırnak’tan yola çıkan araçlar Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin, Aksaray güzergahını takip ederek yaklaşık 18 saatlik bir yolculuk sonrası Ankara’ya varmaktadır. Şırnak'tan Ankara'ya giden otobüsler Şanlıurfa, Adana, Aksaray yolunu takip etmekte ve toplamda yaklaşık 1.215 kilometre yol katetmektedir. Yolculuk süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalarda bir şeyler yenilmekte, ihtiyaçlar giderilmektedir. Araçların çoğunda internet ve koltuk ekranı gibi özellikler bulunmakta, böylelikle yolculuk süresince bir şeyler seyredilebilmektedir. Şırnak Ankara arası sefer düzenleyen Özlem Cizre Nuh'un seferlerini sitemiz aracılığı ile sorgulayabilir, biletinizi sadece iki adımda satın alabilirsiniz. 

Ankara’ya varan yolcular kalacakları yere gidip biraz dinlendikten sonra şehri keşfetmeye başlayabilirler. Zamanı kısıtlı olanların planlı hareket etmesinde fayda vardır. Böylece daha kısa sürede daha fazla yer görme şansını da yakalamış olurlar. İlk olarak görülmesi gereken yerler Kızılay Meydanı, Kuğulu Park, Anıtkabir ve Mogan Gölü’dür. Daha sonra ise Soğuksu Milli Parkı, Eymir Gölü, Kocatepe Camii, Tabiat Tarihi Müzesi, Başköy Kalesi, Zafer Anıtı, Atatürk Orman Çiftliği, Augustus Tapınağı, Oruç Gazi Sultan Türbesi, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Ağaç Ayak Camii ve Ankara Kalesi gibi yerler görülebilir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up