NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Alanya Otobüs Bileti > Tekirdağ - Alanya

Tekirdağ - Alanya Otobüs Seferleri

Tekirdağ Alanya Otobüs Bileti

Metro Turizm önderliğinde hizmet verilen bu güzergahtaki araçlar üç farklı rotayı tercih edebilmektedir. İlki İstanbul - Kütahya - Afyon illerini takip eden ve en çok bilinen ulaşım seçeneğidir. İkincisi Konya - Seydişehir üzerinden Alanya'ya doğru uzanan güzergahtır. Üçüncü rota ise ilk ikisinden tamamen farklı olarak Çanakkale - İzmir - Aydın güzergahını takip ederek Antalya'ya oradan da Alanya giden alternatiftir. İlk güzergah yaklaşık 17 saat sürerken diğer iki seçenek 19 saate yakın sürmektedir.

Ülkemizdeki önemli tatil merkezlerinden bir tanesi olan Alanya’ya birçok şehrimizden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Tekirdağ da bu şehirlerden bir tanesidir. Tekirdağ’dan Alanya’ya gelmek isteyenleri ortalama 17 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemektedir. Yaz aylarında ya da bayramlar ve yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi planlayanların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Alanya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Damlataş Mağarası, Dim Çayı, Alanya Kalesi, Kleopatra Plajı ve Kızıl Kule’dir.


Tekirdağ - Alanya Arası

En ucuz otobüs bileti 115 TL olup, bilet fiyatları 115 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 17 saattir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Alanya Tekirdağ otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Alanya'da Ne, Nerede Yenir?
Alanya'nın En Beğenilen Lezzet Durakları...
Dim Çayı
Toroslardan doğan çay.
Damlataş Mağarası
Astım hastalarının hastanesi..
Alanya Kalesi
Gün batımını bir de Alanya Kalesi'nden izlemelisiniz.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr