NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Tokat - Denizli Otobüs Seferleri

Tokat Denizli Otobüs Bileti

Denizli’ye birçok il ve ilçeden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Tokat’tan Denizli’ye gelmek isteyenler de otobüsleri kullanabilmekte ve ortalama 14,5 saatlik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşmaktadırlar. Araçların çoğunda koltuk ekranı ve internet bulunmakta; böylelikle seyahatler daha keyifli geçmektedir. İzlenilen güzergah genelde Amasya, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon şeklindedir ve yolculuk süresince birkaç kez mola verilmektedir. Tokat Denizli arası mesafe yaklaşık 857 km'dir. Yarıyıl tatili, bayramlar ve bu gibi özel zamanlarda seyahat edeceklerin biletlerini mümkün olduğunca erken almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde otobüsler diğer zamanlara göre daha hızlı dolabilir.

Denizli denildiğinde akla kaplıcalar, tarihi yapılar, antik kentler ve doğal güzellikler gelir. En popüler kaplıcalardan bazıları Çizmeli, Gölemezli ve Sarayköy; en önemli tarihi yapılardan bazıları Akhan Kervansarayı ve St. Philippe Martyrion Kilisesi; en görülesi doğal güzelliklerden bazıları Güney ve Ağlayan Kaya şelaleleri; en ünlü antik kentlerden bazıları ise Hierapolis ve Colossae’dir.

Tokat - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 88 TL olup, bilet fiyatları 88 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Tokat otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr