Trabzon Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Trabzon Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Trabzon Alanya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı bulutlu 21 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya

Trabzon Alanya Rotası

Trabzon'dan araçlara binen yolcular yaklaşık 19 saat süren otobüs yolculuğu sonunda Alanya'ya ulaşmaktadır. Otobüsler Samsun ve Ankara illerini geçerek Akdeniz bölgesine doğru inerken toplamda 1300 kilometreden fazla yol yapmaktadır.

Trabzon Alanya otobüs seferleri genellikle Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Isparta, Antalya yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Yolculuk ortalama 21,5 saat sürmekte ve seyahat süresince birkaç kez mola verilmektedir. Alanya’ya gelmek isteyenler için birkaç tane firma alternatifi bulunmakta ve bu sayede de gün içerisinde birden fazla sefer imkanı bulunmaktadır. Böylelikle bilet bulmak konusunda ciddi sıkıntılarla karşılaşılmamaktadır. Ancak yine de yaz aylarında, bayramlarda ve yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi planlayanların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Alanya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Damlataş Mağarası, Alanya Kalesi, Dim Çayı, Kleopatra Plajı, Kızıl Kule ve Sapadere Kanyonu’dur.

Trabzon Alanya arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Trabzon Alanya arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up