Trabzon Çanakkale Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Trabzon Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Trabzon Çanakkale otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı bulutlu 17 ℃ havadurumu

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale açık 15 ℃ havadurumu

Trabzon Çanakkale Rotası

Trabzon’dan Çanakkale’ye gelmek isteyenler için otobüs seferleri mevcuttur. Yolculuk ortalama 22,5 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular bir şeyler atıştırmakta ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Araçların çoğunda TV ve internet gibi özellikler bulunmakta, böylece seyahat süresince internette gezinilebilmekte ya da bir şeyler seyredilebilmektedir. Trabzon Çanakkale arası otobüs seferleri genellikle ya Giresun, Ordu, Samsun, Bolu, Düzce, Sakarya, İzmit, Yalova, Bursa; ya da Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bursa şeklindedir. En kısa yol güzergahı ile birlikte iki şehir arası mesafe 1.353 kilometredir.

Ziyaretçilerine duygu yüklü anlar yaşatan Çanakkale Şehitliği, türkülere konu olmuş Aynalı Çarşı, Dünya Miras Listesi’nde yer alan Truva Antik Kenti ve Nusret Mayın Gemisi’nin maketine ev sahipliği yapan Deniz Müzesi Çanakkale denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazılarıdır.

Trabzon Çanakkale arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Trabzon Çanakkale arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up