NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Trabzon - Denizli

Trabzon - Denizli Otobüs Seferleri

Trabzon Denizli Otobüs Bileti

Karadeniz Bölgesi’nin önemli şehirlerden olan Trabzon’dan, horozuyla meşhur Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. İki şehir arasında hizmet veren firmalardan bazıları Sahil Seyahat ve Ali Osman Ulusoy olup; toplam yolculuk süresi ortalama 20,5 saattir. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte; böylelikle yolcular bir şeyler yemekte ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedir. Araçların çoğunda TV, koltuk ekranı ve internet gibi özellikler bulunduğu için yolcular bir şeylerle oyalanabilmektedir. İzlenilen güzergah ise çoğunlukla Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon şeklindedir. Trabzon Denizli arası katedilecek karayolu mesafesi yaklaşık 1.214 km'dir. Yarıyıl tatillerinde ya da bayramlarda araçlar daha hızlı dolabildiği için bu gibi dönemlerde seyahat edeceklerin biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Peki, Denizli’de tadılabilecek lezzetler nelerdir ve gezilebilecek yerler nerelerdir? Elbette gezilecek yerlerin başında dünyaca ünlü Pamukkale Travertenleri gelmektedir. Goncalı Kilisesi, Tripolis Antik Kenti, Yeşildere Şelalesi, Kaklık Mağarası ve Akhan Kervansarayı ziyaret edilebilecek diğer yerlerdir. Tadılabilecek lezzetlerin başında ise tandır kebabı ve Hacı Şerif’in irmik helvası gelmektedir.

Trabzon - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 85 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 20 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Trabzon otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr