Trabzon Muğla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Trabzon Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Trabzon Muğla otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı bulutlu 17 ℃ havadurumu

Muğla

Muğla Muğla açık 15 ℃ havadurumu

Trabzon Muğla Rotası

Trabzon’dan Muğla’ya gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Araçlar genellikle Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Denizli güzergahını kullanmaktadır ve yaklaşık seyahat mesafesi 1.340 km olmaktadır. Trabzon Muğla arası otobüsler ile 22 saat civarında sürmekte olup bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Yolcular bu molalarda kişisel ihtiyaçlarını gidermekte ve bir şeyler yemektedirler.

Özellikle yaz tatili söz konusu olduğunda ilk akla gelen yerlerden olan Marmaris, Datça, Bodrum ve Fethiye Muğla’nın sınırları dahilindedir. Bu gibi yerlere ev sahipliği yapması Muğla’yı en çok ziyaret edilen şehirlerimiz arasında tutmaktadır. Söz konusu Bodrum olduğunda Yalıkavak, Bitez ve Akyarlar; Marmaris olduğunda Selimiye, Sedir Adası ve Bozburun; Datça olduğunda Kızılbük ve Palamutbükü; Fethiye olduğunda ise Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz ve Kabak Koyu gibi yerleri gezilecekler listenize ekleyebilirsiniz.

Trabzon Muğla arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Trabzon Muğla arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up