Trabzon Sinop Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Trabzon Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 80 TL ve en pahalı 90 TL arasında değişen Trabzon Sinop otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Trabzon Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Trabzon Sinop Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer7s 30d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 80 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Kanberoğlu Turizm

Trabzon Sinop Otobüs Saatleri

21:00
TRABZONSİNOP
2+2
90 TL
20:30
TRABZONSİNOP
2+1
80 TL
20:30
TrabzonSinop
2+1
80 TL
20:30
TRABZONSİNOP
2+1
80 TL

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı az bulutlu 13 ℃ havadurumu

Sinop

Sinop Sinop açık 9 ℃ havadurumu

Trabzon Sinop Rotası

Tarihi yerlere ve doğal alanlara sahip şehirlerimizin başında gelen Sinop, Trabzon’a ortalama 8 - 8,5 saat sürmektedir. Gezilecek mekanları ve denizi ile en iyi tatil mekanı sayılabilecek yerlerden biri olan Sinop, Trabzon’a 537 km’lik bir mesafede bulunuyor. Trabzon'dan Sinop'a giden otobüsler yolculuk boyunca Giresun - Samsun ve Bafra güzergahlarından geçmekte ve size keyifli bir yolculuk sunmaktadır.

Sinop’ta yapılacak birçok şey bulunuyor. Bu şehre geldiğinizde doğa yürüyüşü yapabilir, denize girebilir ve kültür gezisi yapabilirsiniz. Sıcak havalarda Sinop’un birçok sahilinde denize girebilirsiniz. Kumları temiz ve suyu oldukça berraktır. Hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem koyları ile meşhur Sinop’un oldukça zengin bir tabiatı bulunuyor. Hem gezip görmek hem de karnınızı doyurmak isterseniz İnce Burun Fenerini ziyaret edebilirsiniz. Sinop merkezine 45 km’lik bir mesafede bulunan Erfelek Şelaleleri de gidilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler için en uygun mekanlardan biridir. Mangal yakarak piknik yapmak içinse Akliman önerilebilir. Çünkü hem mesire yerleri bulunuyor hem de özel işletmesi mevcut. Sinop’a özgü yöresel lezzetlerden ne yemeliyim derseniz, balık çeşitleri önerilebilir. Balıkları oldukça lezzetlidir. Onun dışında meşhur mantısını ve içli tavasını deneyebilirsiniz. Sabah kahvaltısında ise kesinlikle nokul yenmesi tavsiye edilir. En çok yenilenleri kıymalı ve cevizli olanıdır.

Trabzon Sinop Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+290 TL
Kanberoğlu Turizm2+180 TL

Trabzon Sinop Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Trabzon Sinop otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up