Uşak Trabzon Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Uşak Trabzon otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Uşak Trabzon otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Uşak

Uşak Uşak açık 11 ℃ havadurumu

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı bulutlu 17 ℃ havadurumu

Uşak Trabzon Rotası

Uşak’tan Trabzon’a seyahat etmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri tercih edebilirler. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Ali Osman Ulusoy ve Doğu Karadeniz’dir. Yolculuk ortalama 18 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermekte ve bir şeyler yemektedirler. Otobüsler genellikle Afyon, Ankara, Çorum, Samsun, Ordu, Giresun güzergahını takip etmektedir ve seyahat mesafesi yaklaşık 1.163 kilometre olmaktadır. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, TV ve rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Uşak Trabzon otobüs bileti fiyatları taşıyıcı firmalar arasında farklılaşmakta olup, genel olarak 80-90 TL aralığında değişmektedir.

Trabzon’u ziyaret edecekleri çok sayıda gezilip görülecek yer beklemektedir. Bu yerlerden bazıları Sümela Manastırı, Uzungöl, Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü’dür.

Uşak Trabzon arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Uşak Trabzon arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up