Van Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Van Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Van

Van Van açık 17 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya

Van Alanya Rotası

Van merkezli Vangölü Turizm'in otobüs seferleri düzenlediği bu güzergahta otobüsler sırasıyla Diyarbakır, Gaziantep, Mersin noktalarını takip ederek toplamda yaklaşık 1.305 kilometrelik karayolculuğunun sonunda Alanya'ya ulaşmaktadır. Van ile Alanya arasındaki mesafe otobüs ile ortalama 21 - 22 saat sürmektedir. Bu uzun mesafeden oluşan otobüs yolculuğunuz araç içlerinde bulunan tv, radyo ve internet gibi özellikler ile eski yolculuklara nazaran çok daha keyifli geçmektedir.
 

Önemli tatil merkezlerimizden bir tanesi olan Alanya’ya birçok şehrimizden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Van da bu şehirlerden bir tanesidir. Van Alanya otobüs seferleri genellikle Bitlis, Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden bazıları bulunmaktadır.

Alanya’ya geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan bazıları Damlataş Mağarası, Ulaş Plajı, Alanya Kalesi ve Hamaksia Antik Kenti’dir.

Van Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up