Van Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Van Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 150 TL ve en pahalı 150 TL arasında değişen Van Alanya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Van Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Öz Erciş Seyahat, Vangölü Turizm gelmektedir.

Van

Van Van az bulutlu 15 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya
09:00
VANAlanya
2+2
150 TL
09:00
VANAlanya
2+2
150 TL
09:00
VANAlanya
2+2
150 TL
09:00
VANAlanya
2+2
150 TL
09:00
VANAlanya
2+2
150 TL
09:00
VANAlanya
2+2
150 TL

Van Alanya Rotası

Van merkezli Vangölü Turizm'in otobüs seferleri düzenlediği bu güzergahta otobüsler sırasıyla Diyarbakır, Gaziantep, Mersin noktalarını takip ederek toplamda yaklaşık 1.305 kilometrelik karayolculuğunun sonunda Alanya'ya ulaşmaktadır. Van ile Alanya arasındaki mesafe otobüs ile ortalama 21 - 22 saat sürmektedir. Bu uzun mesafeden oluşan otobüs yolculuğunuz araç içlerinde bulunan tv, radyo ve internet gibi özellikler ile eski yolculuklara nazaran çok daha keyifli geçmektedir.
 

Önemli tatil merkezlerimizden bir tanesi olan Alanya’ya birçok şehrimizden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Van da bu şehirlerden bir tanesidir. Van Alanya otobüs seferleri genellikle Bitlis, Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden bazıları bulunmaktadır.

Alanya’ya geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan bazıları Damlataş Mağarası, Ulaş Plajı, Alanya Kalesi ve Hamaksia Antik Kenti’dir.

Van Alanya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Vangölü Turizm2+2150 TL

Van Alanya Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Van Alanya otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Van Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up