NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Van - Alanya Otobüs Seferleri

Van Alanya Otobüs Bileti

Van merkezli Vangölü Turizm'in otobüs seferleri düzenlediği bu güzergahta otobüsler sırasıyla Diyarbakır, Gaziantep, Mersin noktalarını takip ederek toplamda yaklaşık 1.305 kilometrelik karayolculuğunun sonunda Alanya'ya ulaşmaktadır. Van ile Alanya arasındaki mesafe otobüs ile ortalama 21 - 22 saat sürmektedir. Bu uzun mesafeden oluşan otobüs yolculuğunuz araç içlerinde bulunan tv, radyo ve internet gibi özellikler ile eski yolculuklara nazaran çok daha keyifli geçmektedir.
 

Önemli tatil merkezlerimizden bir tanesi olan Alanya’ya birçok şehrimizden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Van da bu şehirlerden bir tanesidir. Van Alanya otobüs seferleri genellikle Bitlis, Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden bazıları bulunmaktadır.

Alanya’ya geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan bazıları Damlataş Mağarası, Ulaş Plajı, Alanya Kalesi ve Hamaksia Antik Kenti’dir.

Van - Alanya Arası

En ucuz otobüs bileti 130 TL olup, bilet fiyatları 150 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Alanya Van otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Alanya'da Ne, Nerede Yenir?
Alanya'nın En Beğenilen Lezzet Durakları...
Dim Çayı
Toroslardan doğan çay.
Damlataş Mağarası
Astım hastalarının hastanesi..
Alanya Kalesi
Gün batımını bir de Alanya Kalesi'nden izlemelisiniz.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr