Van Bayburt Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Van Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 80 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Van Bayburt otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Van Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Kanberoğlu, Vangölü Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Van

Van Van parçalı az bulutlu 10 ℃ havadurumu

Bayburt

Bayburt Bayburt parçalı bulutlu 6 ℃ havadurumu
16:30
VANBAYBURT
2+2
100 TL
12:30
VANBAYBURT
2+1
100 TL
07:00
VANBAYBURT
2+2
100 TL
16:30
VANBAYBURT
2+1
80 TL
12:30
VANBAYBURT
2+1
80 TL
12:00
VANBAYBURT
2+2
80 TL
07:00
VANBAYBURT
2+2
80 TL

Van Bayburt Rotası

Van, Doğu Anadolu’nun en gelişmiş şehirlerinden biridir. Buradan Bayburt’a olan mesafe ortalama 503 km’dir. Yolculuk süresi yaklaşık 9 saati bulmaktadır. İki otobüs firması Van'dan Bayburt’a sefer düzenlemektedir. Bunlar Metro Turizm ve Vangölü Turizm’dir. Firmaların otobüsleri şehirdeki Özalp Yolu üzerinde yer alan otogardan hareket etmektedirler.

Yolculuk boyunca en iyi şekilde vakit geçirebilmeniz için araçlarda bulunan koltuk arkası televizyon özelliğini kullanabilirsiniz. Vangölü ve Metro Turizm’in otobüsleri Bitlis – Ağrı – Erzurum güzergahını takip ederek son olarak Bayburt’a varırlar. Bayburt otogarı, şehrin ana caddesi sayılan Turgut Özal Bulvarı üzerindedir.

Aydıntepe ilçesindeki Yeraltı Şehri, Bayburt’un en ilgi çekici mekanlarından biridir. Yaz mevsiminin vazgeçilmez yerlerinden biri olan Sırakayalar Şelaleleri, özellikle şehrin en güzel mesire alanlarından birini oluşturuyor. Yaklaşık 600 metre uzunluğundaki Çımağıl Mağarası, Bayburt’un önemli yerlerinden biridir. Çımağıl Mağarasının yanı sıra Helva Köyü Buz Mağarasını da görmeye gidebilirsiniz. Bu mağara ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Çünkü yaz aylarında bile doğal görüntüsünden hiçbir şey kaybetmiyor. Bayburt’ta önemli bir yere sahip olan Çoruh Nehrine gittiğinizde buraya yakın olan Bent Hamamına da gidebilirsiniz. Bent Hamamı, şuanda hizmet vermese de turistik açıdan oldukça dikkat çekmektedir. Bayburt’un hangi yemekleri meşhur diye bakacak olursak Ekşi Lahana, Bayburt Köftesi, Yalancı Dolma, Kesme Çorba ve Tel Helvası en çok önerilenler arasında bulunuyor. 

Van Bayburt Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Vangölü Turizm2+2100 TL
Metro Turizm2+1100 TL
Kanberoğlu Turizm2+280 TL

Van Bayburt Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Van Bayburt otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Van Otogarları

Bayburt Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up