NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Van - Denizli Otobüs Seferleri

Van Denizli Otobüs Bileti

Van’dan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilir ve ortalama 23 saatlik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşabilirler. Araçların çoğunda rahat koltuk, internet ve koltuk ekranı gibi özellikler bulunmakta; böylelikle yolculuklar daha konforlu ve daha keyifli geçebilmektedir. Yolcular seyahatleri süresince bir şeyler seyredebilmekte ya da internette gezinebilmektedirler. 

İzlenilen güzergah genelde Bitlis, Muş, Bingöl, Elazığ, Malatya, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya şeklinde olup yolculuk süresince birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalar esnasında kişisel ihtiyaçlar giderilebilmekte ve bir şeyler atıştırılabilmektedir. Bu şekilde Van'dan Denizli'ye giden otobüsler yaklaşık 1.576 kilometre yol katetmektedir.

Van’dan Denizli’ye okumak, çalışmak, yakınlarını ziyaret etmek ya da gezmek amacıyla gelenler olabilir. Geliş amacı gezmek olanların ilk görmesi gereken yerlerden bir tanesi Pamukkale Travertenleri’dir. Akhan Kervansarayı, Goncalı Kilisesi, Tripolis Antik Kenti, Keloğlan Mağarası, Çizmeli Kaplıcaları ve Ufo Müzesi ise görülebilecek diğer yerlerdir. Dönmeden önce kendisine ya da yakınlarına hediyelik bir şeyler satın almak isteyenler ise Babadağlılar Çarşısı’nı ziyaret edebilirler.

Van - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 150 TL olup, bilet fiyatları 150 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 23 saattir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Van otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr