NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Yozgat - Denizli Otobüs Seferleri

Yozgat Denizli Otobüs Bileti

Yozgat’tan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilir. Toplam yolculuk süresi ortalama 10,5 saat olup izlenilen güzergah genellikle Sekili, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Sandıklı, Dinar şeklindedir. Yozgat Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 690 km'dir.

Yozgatlıların bir kısmı Pamukkale Üniversitesi’nde okumak, bir kısmı şehirdeki firmalardan bir tanesinde çalışmak, bir kısmı da yakınlarını ziyaret etmek amacıyla yola çıkmaktadır. Bir de Denizli’yi gezmek ve şehrin popüler noktalarını görmek amacıyla gelenler vardır. Yarıyılı tatili, bayramlar ve yaz aylarında yolculuk edeceklerin biletlerini erkenden satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde yoğunluk artabilir ve araçlar daha hızlı dolabilir.

Denizli’de ziyaret edilebilecek yerlerden bazıları Hierapolis Antik Kenti, Yeşildere Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Akhan Kervansarayı, Çizmeli Kaplıcaları, Acıpayam Yazır Cami, Tabea Antik Kenti, Ağlayan Kaya Şelalesi ve Servergazi Türbesi’dir. Ayrıca buraya kadar gelmişken tandır kebabı ve bazlama gibi lezzetler tadılabilir, Babadağlılar Çarşısı’ndan yöreye özgü ürünler satın alınabilir.

Yozgat - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 10 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Yozgat otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr