Çayeli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlara Çayeli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz ve Çayeli otobüs seferi bulunan seçkin otobüs firmaları.

Aksaray ÇayeliMetro Turizm100 TL
Ankara ÇayeliLüks Karadeniz75 TL
Antalya ÇayeliLüks Karadeniz115 TL
Bafra ÇayeliAli Osman Ulusoy55 TL
Bandırma ÇayeliSahil Seyahat110 TL
Bursa ÇayeliMetro Turizm110 TL
Çorum ÇayeliMetro Turizm70 TL
Denizli ÇayeliSahil Seyahat110 TL
Elazığ ÇayeliStar Diyarbakır80 TL
Erzincan ÇayeliKahta Petrol55 TL

Çayeli Otobüs Bileti Fiyatları

Çayeli Hakkında

Rize’nin ilçelerinden birisi olan Çayeli’ne gitmek isterseniz otobüs biletini sitemizden satın alabilirsiniz. Hareket edeceğiniz yerden Çayeli’ne giden otobüs firmalarını karşılaştırdıktan sonra size en uygun olan bileti seçebilirsiniz.
 
Çayeli’ne gitmeden önce ise sizin için hazırladığımız Çayeli’nde yapılacaklar, Çayeli’nde ne yenir ve Çayeli’nden ne alınır başlıklı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Çayeli’nde Yapılacaklar

Çayeli’nde gezilecek yerler Ağaran Şelalesi, Caferpaşa Camisi, Zeleki Kalesi, Kuspa Turizm Merkezi, Pokut Yaylası, Uzundere Köprüsü, Şairler Köprüsü ve Kaptanpaşa Buzlupınar Köyü Köprüsü’dür.

Çayeli’ne gitmişken Rize’de yer alan bazı yerleri de görmelisiniz. Rize’de gezilecek yerlerden birisi Ayder Yaylası’dır. Ayder Yaylası Çamlıhemşin ilçesinde yer alır. Rize’de görülmesi gereken bir diğer yer ise Anzer Yaylası’dır. Anzer denince hemen hemen herkesin aklına Anzer balı gelir. Siz de Anzer yaylasında keyifli birkaç saat geçirebilir ve Anzer balından satın alabilirsiniz. Ancak Anzer balının fiyatının oldukça yüksek olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Rize’de gezebileceğiniz diğer yerlerden bazıları Palovit Yaylası, Şenyuva Köprüsü, Mikron Köprüsü, Makrevis Mahallesi ve Rize Atatürk Müzesi’dir.

Çayeli’nde Ne Yenir?

Hüsrev’de kuru fasülye ve fırın sütlaç yiyebilirsiniz. Laz böreği ve mısır ekmeği ise tadabileceğiniz diğer lezzetlerdir.

Çayeli’nden Ne Alınır?

Kendinize ve sevdiklerinize Rize bezi, çay kolonyası ve Rize çayı satın alabilirsiniz.

Çayeli Haritası

Çayeli Seferi Olan Otobüs Firmaları

Çayeli otobüs bileti alabileceğiniz 14 otobüs firmasından bazıları.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up