NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Espiye Otobüs Bileti

Espiye Otobüs BiletiGiresun ilimizin ilçelerinden bir tanesi olan Espiye’ye ülkemizin çok sayıda noktasından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Siz de Espiye’ye seyahat etmeye karar verdiğinizde otobüs biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz. Onlinebilet.com’u tercih ederek dilediğiniz bilete kolaylıkla ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Espiye Otogarı


Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bolu, Trabzon, Rize, Erzurum, Malatya, Tokat, Konya, Gümüşhane, Zonguldak, Ordu, Samsun, Çorum ve Kayseri gibi yerlerden Espiye’ye otobüsler gelmektedir.

Gezilecek Yerler

Espiye denildiğinde ilk akla gelen yer Cenevizliler tarafından yapılan Andoz Kalesi’dir. Kale ilçenin girişinde yer almakta ve 180 basamakla kaleye çıkılmaktadır. Çıktığınızda ise sizi muhteşem bir manzara beklemektedir.

Ne Yenir?

Buraya kadar gelmişken Espiye pidesini tadabilirsiniz.

Espiye Hakkında

  • İlçede okuma yazma oranı oldukça yüksektir.
  • İlçenin batısında Keşap ve Yağlıdere, doğusunda Tirebolu ve Güce, güneyinde Alucra ve Şebinkarahisar, kuzeyinde ise Karadeniz yer almaktadır.
  • İklimi her mevsim bol yağışlıdır.
  • Giresun’un Espiye dışındaki ilçeleri Alucra, Çamoluk, Dereli, Eynesil, Güce, Piraziz, Tirebolu, Giresun il merkezi, Bulancak, Çanakçı, Doğankent, Görele, Keşap, Şebinkarahisar ve Yağlıdere’dir.


Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr