Finike Otobüs Bileti

En uygun fiyatlara Finike otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz ve Finike otobüs seferi bulunan seçkin otobüs firmaları.

Finike

Finike Hakkında

Antalya’nın ilçelerinden birisi olan Finike özellikle yaz tatili için tercih edilen yerlerdendir. Masmavi denizi, upuzun kumsalı ve yeşil doğası ile hem yerli hem de yabancı turistler tarafından ziyaret edilmektedir. Finike denince akla gelen bir diğer şey ise meşhur portakallarıdır. Hatta ekonomik olarak ele alındığında turunçgiller ticareti ile sağlanan gelir, turizmin önüne geçebilmektedir. Bununla birlikte artık turizmde de önemli gelişmeler yaşanmaktadır.

Finike Otobüs Firmaları

Yazıhane Telefon No

Batı Antalya Tur0242 855 11 92
Gölhisar Çavdır Seyahat0242 855 29 99
Metro Turizm0242 855 31 12
Kamil Koç0242 855 30 75
Kumluca Seyahat0242 855 46 15
Pamukkale0242 745 00 45
Finiki'ye otobüs ile ulaşımı tercih edecek olursanız tüm sefer bilgilerini ve bilet fiyatlarını sitemiz üzerinden sorgulayabilir, ek bir ücret ödemeden biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Finike Otogarı

Buraya kadar gelmişken görmeniz gereken yerlerden birisi Gökliman Koyu’dur. Harika bir denizin sizi beklediği bu yeri mutlaka listeye eklemelisiniz. Ayrıca Finike Sahil Plajı, Çağıllı Plajı ve Anndre Dorya Koyu’na da gidebilir ve buralarda denizin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer tarihe ilginiz varsa Apollonia Antik Kenti’ni, Gagai Antik Kenti’ni ve Arykanda Antik Kenti’ni de gezebilirsiniz.

Vaktiniz kalması durumunda Suluin Mağarası ve Gökbük Kanyonu’na gidebilir, Finike Hamamı’nda yıkanabilirsiniz. Eğer denk gelirseniz Finike Festivali’ne katılabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

İstanbul, Ankara ve Mersin gibi illerden otobüslerle Finike’ye yolculuk edebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz yerden Antalya’ya gelip, ardından buradan hareket eden otobüslerle de bu güzel tatil beldesine ulaşabilirsiniz. 

Finike Seferi Olan Otobüs Firmaları

Finike otobüs bileti alabileceğiniz 4 otobüs firmasından bazıları.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up