Geyikli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlara Geyikli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz ve Geyikli otobüs seferi bulunan seçkin otobüs firmaları.

Geyikli

Geyikli Hakkında

Çanakkale’de yer alan bir kasaba olan Geyikli’ye gitmek isterseniz otobüs biletini sitemizden satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden Geyikli’ye giden otobüs firmaları arasında karşılaştırma yaptıktan sonra size en uygun olan bileti seçebilirsiniz.

Eğer gitmek istediğiniz yer Bozcaada ise bu durumda da öncelikle Geyikli’ye gitmeniz gerekecektir. Geyikli’ye vardıktan sonra ise buradan kalkan feribotlarla Bozcaada’ya geçebilirsiniz.

Geyikli’ye Ulaşım

Birçok ilden Geyikli’ye otobüs seferleri düzenlenmektedir ve bu sayede Geyikli’ye ulaşım hiç de zor değildir. Bazı otobüsler ise Ezine’ye gelmekte buradan Geyikli’ye minibüs ya da taksi ile geçilebilmektedir.

Geyikli’de Yapılacaklar

Küçük ve şirin bir kasaba olan Geyikli’nin yaz aylarında nüfusu artmaktadır. Özellikle Eyvah Eyvah filminden sonra Geyikli’ye olan ilgide artış gözlenmiştir. Temiz havası, esintisi, Bozcaada’ya yakınlığı ve doğal güzellikleri ile bilinen Geyikli’de keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Geyikli’de yer alan plajlarda denize girebilir, pazarlarından taze meyve ve sebzeler satın alabilir, temiz havada yürüyüşler yapabilirsiniz.

Geyikli’de tatil yapmanın avantajı etrafında gezilecek birçok yer olmasıdır. Bunlardan ilki Bozcaada’dır. Geyikli’den kalkan feribotlarla Bozcaada’ya ulaşılmaktadır. Bozcaada’da denize girebileceğiniz birçok koy vardır. Bunlardan bazıları Ayazma Plajı ve Akvaryum Koyu’dur. Bozcaada’ya gittiğinizde denize girmek dışında yapabileceğiniz şeyler de vardır. Üzüm bağı turlarına katılabilir, şarap fabrikalarını gezebilir, bisiklete binebilir, akşam saatlerinde yürüyüş yapabilir, adanın dar sokaklarında dolaşıp birbirinden güzel resimler çekebilir, merkezde yer alan restoranlarda balık yiyebilir, dükkanları gezip kendinize ve sevdiklerinize hediyelik eşya ya da şarap satın alabilir, kahvelerden birisinde oturup damla sakızlı türk kahvesi içebilir, eğer su sporlarıyla ilgileniyorsanız dalış ya da rüzgar sörfü yapabilirsiniz.

Geyikli’ye gittiğinizde gezebileceğiniz bir diğer yer ise Assos’tur. Assos’ta yapılacaklar arasında Kadırga Koyu’nda denize girmek, Behramkale Köyü’nde gezmek ve buradan kekik, lavanta gibi ürünler satın almak, Assos Antik Kenti’ni görmek ve Assos’a pek de uzak olmayan Yeşilyurt Köyü’nü ziyaret etmek vardır.

Geyikli Haritası

Geyikli Seferi Olan Otobüs Firmaları

Geyikli otobüs bileti alabileceğiniz 1 otobüs firmasından bazıları.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up