NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Geyikli Otobüs Bileti

Geyikli Otobüs BiletiÇanakkale’de yer alan bir kasaba olan Geyikli’ye gitmek isterseniz otobüs biletini sitemizden satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden Geyikli’ye giden otobüs firmaları arasında karşılaştırma yaptıktan sonra size en uygun olan bileti seçebilirsiniz.

Eğer gitmek istediğiniz yer Bozcaada ise bu durumda da öncelikle Geyikli’ye gitmeniz gerekecektir. Geyikli’ye vardıktan sonra ise buradan kalkan feribotlarla Bozcaada’ya geçebilirsiniz.

Geyikli’ye Ulaşım

Birçok ilden Geyikli’ye otobüs seferleri düzenlenmektedir ve bu sayede Geyikli’ye ulaşım hiç de zor değildir. Bazı otobüsler ise Ezine’ye gelmekte buradan Geyikli’ye minibüs ya da taksi ile geçilebilmektedir.

Geyikli’de Yapılacaklar

Küçük ve şirin bir kasaba olan Geyikli’nin yaz aylarında nüfusu artmaktadır. Özellikle Eyvah Eyvah filminden sonra Geyikli’ye olan ilgide artış gözlenmiştir. Temiz havası, esintisi, Bozcaada’ya yakınlığı ve doğal güzellikleri ile bilinen Geyikli’de keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Geyikli’de yer alan plajlarda denize girebilir, pazarlarından taze meyve ve sebzeler satın alabilir, temiz havada yürüyüşler yapabilirsiniz.

Geyikli’de tatil yapmanın avantajı etrafında gezilecek birçok yer olmasıdır. Bunlardan ilki Bozcaada’dır. Geyikli’den kalkan feribotlarla Bozcaada’ya ulaşılmaktadır. Bozcaada’da denize girebileceğiniz birçok koy vardır. Bunlardan bazıları Ayazma Plajı ve Akvaryum Koyu’dur. Bozcaada’ya gittiğinizde denize girmek dışında yapabileceğiniz şeyler de vardır. Üzüm bağı turlarına katılabilir, şarap fabrikalarını gezebilir, bisiklete binebilir, akşam saatlerinde yürüyüş yapabilir, adanın dar sokaklarında dolaşıp birbirinden güzel resimler çekebilir, merkezde yer alan restoranlarda balık yiyebilir, dükkanları gezip kendinize ve sevdiklerinize hediyelik eşya ya da şarap satın alabilir, kahvelerden birisinde oturup damla sakızlı türk kahvesi içebilir, eğer su sporlarıyla ilgileniyorsanız dalış ya da rüzgar sörfü yapabilirsiniz.

Geyikli’ye gittiğinizde gezebileceğiniz bir diğer yer ise Assos’tur. Assos’ta yapılacaklar arasında Kadırga Koyu’nda denize girmek, Behramkale Köyü’nde gezmek ve buradan kekik, lavanta gibi ürünler satın almak, Assos Antik Kenti’ni görmek ve Assos’a pek de uzak olmayan Yeşilyurt Köyü’nü ziyaret etmek vardır.

Geyikli Otobüs Firmaları
Geyikli Popüler Rotalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr