NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Afyon - Denizli Otobüs Seferleri

Afyon Denizli Otobüs Bileti

Ülkemizin her bir köşesi gezilip görülecek yerlerle doludur ve bu nedenle de hem yerli hem de yabancı turistler tarafından ziyaret edilen sayısız ilimiz vardır. Bu illerden bir tanesi de Denizli’dir ve burayı ilgi çekici yapan faktörlerin başında Pamukkale Travertenleri gelmektedir. Turistik amaçlı gelenlerin dışında bir de Pamukkale Üniversitesi’nde okuduğu ya da şehirdeki tekstil firmalarından bir tanesinde çalıştığı için yıl içerisinde birkaç kez memleketinden Denizli’ye seyahat edenler vardır. Afyon’dan da gerek iş ya da okul, gerekse turistik amaçlı Denizli’ye gelecekler otobüsleri kullanabilirler.

Afyon Denizli arası mesafe yaklaşık 221 km'dir.

Denizli’ye gezmek amacıyla gelen ve daha önce travertenleri görmüş olan Afyonlular daha farklı yerleri ziyaret edebilirler. Bunlardan bazıları Yeşildere Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Honaz Dağı Milli Parkı, Laodikya Antik Kenti, Akhan Kervansarayı ve Ağlayan Kaya Şelalesi’dir. Denizli ayrıca kaplıcalar bakımından da zengindir ve sırf bu amaçla şehre gelen kişiler bile vardır. En popüler olanları arasında ise Karahayıt, Gölemezli, Sarayköy ve Çizmeli kaplıcaları sayılabilir.

Afyon - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 30 TL olup, bilet fiyatları 35 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 2 saat 55 dakikadır.

Günde ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Afyon otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr