Artvin Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Artvin Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 220 TL ve en pahalı 240 TL arasında değişen Artvin Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Artvin Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Sakarya Vib Turizm, Lüks Artvin Seyahat gelmektedir.

Artvin Eskişehir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer11s 40d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 220 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Lüks Artvin Seyahat

Artvin Eskişehir Otobüs Saatleri

12:00
ArtvinEskişehir
2+2
240 TL
12:00
ArtvinEskişehir
1+1
220 TL
10:00
ArtvinEskişehir
1+1
220 TL

Artvin

Artvin Artvin parçalı az bulutlu 24 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir az bulutlu 26 ℃ havadurumu

Artvin Eskişehir Rotası

Doğal güzellikleri ile dikkat çeken Artvin’den, gelişmiş şehirlerimiz arasında yer alan Eskişehir’e gelmek isterseniz otobüsleri kullanabilirsiniz. Bu güzergahta hem Metro Turizm gibi ulusal firmalar, hem de Yeşil Artvin gibi yerel firmalar hizmet vermektedir. Toplam yolculuk süresi 18,5 saat civarında olup bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu sayede yolcular ihtiyaçlarını gidermekte ve yemek yemektedirler. Artvin'den Eskişehir'e giden otobüsler Erzincan - Sivas - Ankara güzergahını takip etmekte ve 1.290 kilometreye yakın karayolu katetmektedir. 

Eskişehir’e gelenlerin bir kısmı burada okumakta, bir kısmı şehirde yer alan firmalardan bir tanesinde çalışmaktadır. Geri kalanlar ise yeni bir yeri keşfetmek ve gezmek için buraya seyahat etmektedirler. Geliş amacı gezmek olanların görmesi gereken yerlerin başında Porsuk Çayı ve çevresi, Odunpazarı Evleri, Sazova Parkı, Kentpark, Doktorlar Caddesi, Alaaddin Camii, Atlıhan El Sanatları Çarşısı ve Balmumu Müzesi gelmektedir. Daha geniş vakti olanlar ise Gerdekkaya Mezarı, Çatacık Ormanları, Karakaya Mağarası, Zaimağa Konağı, Koçakkıran Mağarası, Sakarılıca Kaplıcaları ve Solunun Mezarı gibi yerlere de gidebilirler.

Artvin Eskişehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Sakarya VIB2+2240 TL
Lüks Artvin Seyahat1+1220 TL

Artvin Eskişehir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Artvin Eskişehir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up