Artvin Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Artvin Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Artvin Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Artvin

Artvin Artvin az bulutlu 7 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir parçalı bulutlu 2 ℃ havadurumu

Artvin Eskişehir Rotası

Doğal güzellikleri ile dikkat çeken Artvin’den, gelişmiş şehirlerimiz arasında yer alan Eskişehir’e gelmek isterseniz otobüsleri kullanabilirsiniz. Bu güzergahta hem Metro Turizm gibi ulusal firmalar, hem de Yeşil Artvin gibi yerel firmalar hizmet vermektedir. Toplam yolculuk süresi 18,5 saat civarında olup bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu sayede yolcular ihtiyaçlarını gidermekte ve yemek yemektedirler. Artvin'den Eskişehir'e giden otobüsler Erzincan - Sivas - Ankara güzergahını takip etmekte ve 1.290 kilometreye yakın karayolu katetmektedir. 

Eskişehir’e gelenlerin bir kısmı burada okumakta, bir kısmı şehirde yer alan firmalardan bir tanesinde çalışmaktadır. Geri kalanlar ise yeni bir yeri keşfetmek ve gezmek için buraya seyahat etmektedirler. Geliş amacı gezmek olanların görmesi gereken yerlerin başında Porsuk Çayı ve çevresi, Odunpazarı Evleri, Sazova Parkı, Kentpark, Doktorlar Caddesi, Alaaddin Camii, Atlıhan El Sanatları Çarşısı ve Balmumu Müzesi gelmektedir. Daha geniş vakti olanlar ise Gerdekkaya Mezarı, Çatacık Ormanları, Karakaya Mağarası, Zaimağa Konağı, Koçakkıran Mağarası, Sakarılıca Kaplıcaları ve Solunun Mezarı gibi yerlere de gidebilirler.

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up