Bartın Bilecik Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bartın Bilecik otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 70 TL ve en pahalı 70 TL arasında değişen Bartın Bilecik otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Bartın Bilecik otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Bartın

Bartın Bartın hafif yağmur 14 ℃ havadurumu

Bilecik

Bilecik Bilecik parçalı az bulutlu 16 ℃ havadurumu
21:00
BARTINBİLECİK
2+2
70 TL
21:00
BARTINBİLECİK
2+2
70 TL
21:00
BARTINBİLECİK
2+2
70 TL

Bartın Bilecik Rotası

Hem tarihi açıdan önemli yapılara hem de çok sayıda doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Bilecik’e ülkemizin birçok yerinden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Bartın da bu yerlerden bir tanesidir. Bartın Bilecik otobüs seferleri genellikle Bolu, Düzce, Adapazarı yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Yaz ayları, yarıyıl tatili ve bayramlarda seyahat etmeyi düşünenlerin biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü bu gibi zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Saat Kulesi, Pelitözü Göleti, Kınık Şelalesi, Şeyh Edebali Türbesi, Sofular Yaylası, Türbin Mesire Yeri ve Kaymakam Çeşmesi yolu Bilecik’e düşenlerin ziyaret edebilecekleri noktalardan sadece birkaç tanesidir.

Bartın Bilecik Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+270 TL

Bartın Bilecik Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Bartın Bilecik otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Bartın Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up