Bartın Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bartın Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 105 TL ve en pahalı 105 TL arasında değişen Bartın Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Bartın Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Bartın - Eskişehir Otobüs Seferi

Bartın - Eskişehir otobüs seferi için 105 TL'den başlayan fiyatlarla otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Bartın

Bartın Bartın az bulutlu 9 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir az bulutlu 3 ℃ havadurumu
21:00
BartınEskişehir
2+2
105 TL

Bartın Eskişehir Rotası

Doğal güzellikleri ile dikkat çeken Bartın’dan, birbirinden bakımlı parklara ve ziyaretçi akınına uğrayan müzelere ev sahipliği yapan Eskişehir’e gelmek isteyenler otobüslerle ulaşımı tercih edebilirler. Bartın Eskişehir arası otobüs ile 8 saate yakın sürmektedir. Araçlar genellikle Bolu, Düzce, Adapazarı, Bilecik, Bozüyük şeklinde ilerleyen ve yaklaşık 468 kilometre olan güzergahı kullanmaktadırlar. Bartınlıların bir kısmı Anadolu Üniversitesi’nde okumakta ve bu nedenle yılda birkaç kez otobüslerle seyahat etmektedirler. Bir kısmı da Eskişehir’i gezmek, yeni yerler görmek ve birkaç günlüğüne de olsa tatil yapmak amacıyla yollara düşmektedirler.

Şehre geliş amacı gezmek olanlar yerli ve yabancı kişilerin balmumundan yapılmış heykellerinin sergilendiği Balmumu Müzesi’ni ziyaret edebilir, Porsuk Çayı’nın çevresinde yer alan cafelerde bir şeyler atıştırabilir, Sazova Parkı’na gidip burada yer alan Korsan Gemisi ve Masal Şatosu gibi yerleri görebilir, Doktorlar Caddesi’ndeki mağazaları gezebilir ve Haller Gençlik Merkezi’ne uğrayabilirler.

Bartın Eskişehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2105 TL

Bartın Eskişehir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Bartın Eskişehir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Bartın Otogarları

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up