Batman Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Batman Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Batman

Batman Batman açık 15 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya

Batman Alanya Rotası

Batman'dan hareket eden otobüsler Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep illerini geçtikten sonra Mersin üzerinden sahil güzergahına bağlanmakta ve yaklaşıl 18.5 saat sürecek yolculuk sonunda Alanya'ya ulaşmaktadır.

Seyahat süresinin uzunluğuna dikkat edilecek olursa, biletinizi almadan önce araç özellikleri kısmını incelemenizi ve TV yayını gibi özelliklere önem vermenizi tavsiye ederiz.

Batman Alanya otobüs seferleri genellikle Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Yolculuk ortalama 18,5 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Gün içerisinde birden fazla sefer imkanı bulunmakta ve bilet bulmakta genellikle sıkıntı yaşanmamaktadır. Ancak yaz aylarında, bayramlarda ve yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi planlayanların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Batman ile Alanya arasındaki karayolu mesafesi en az 1.061 kilometredir.

Alanya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Damlataş Mağarası, Alanya Kalesi, Kleopatra Plajı, Dim Çayı ve Kızıl Kule’dir.

Batman Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up