Batman Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Batman Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Batman Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Batman

Batman Batman parçalı az bulutlu 37 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir az bulutlu 29 ℃ havadurumu

Batman Eskişehir Rotası

Birkaç günlük tatil kaçamağı yapmak, değişik bir yeri keşfetmek ve yeni insanlar tanımak isteyenler için idealdir Eskişehir. Avrupa şehirlerine benzer yapısı, bakımlı parkları ve ilgi çekici müzeleriyle ziyaretçilerinin beğenisini kazanır. Genellikle bir kez gelen daha sonra tekrar gelmenin planlarını yapar. Batmanlılar buraya seyahat etmek istediklerinde Lüks Batman Seyahat ve Star Diyarbakır gibi firmalardan bir tanesinden biletlerini alabilirler. Araçlar Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Aksaray, Ankara güzergahını takip etmekte ve yaklaşık 20 saatlik bir yolculuk sonrası Eskişehir’e ulaşılmaktadır. Yaklaşık 1.293 kilometreden oluşan seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalar esnasında yolcular bir şeyler yeme, kişisel ihtiyaçlarını giderme fırsatı bulmaktadır. Batman Eskişehir arası sefer düzenleyen otobüslerin çoğunda koltuk ekranı ve internet bulunduğu için yolcular sosyal medyada gezinebilmekte, bir şeyler izleyebilmektedir. 

Eskişehir’de gezilecek yerler ise çok fazladır ve bu nedenle iyi bir plan yapıp ona göre hareket etmekte fayda vardır. Bu plana dahil edilmesi gereken yerlerden bazıları ise Sazova Parkı, Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Doktorlar Caddesi, Alaaddin Camii ve Balmumu Müzesi’dir.

Batman Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Batman Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

Batman Otogarları

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up