NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Antalya Otobüs Bileti > Bingöl - Antalya

Bingöl - Antalya Otobüs Seferleri

Bingöl Antalya Otobüs Bileti

Antalya denildiğinde akıllara deniz, güneş, çok sayıda tatil köyü, antik kentler ve doğal güzellikler gelmektedir. Bu nedenle de hem yerli hem de yabancı turistler için cazip tatil yerlerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Ülkemizin birçok şehrinden Antalya’ya otobüslerle ulaşabilmek mümkündür ve Bingöl de bunlardan bir tanesidir. Bingöl Antalya otobüs seferleri genellikle Elazığ, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Mersin ya da Elazığ, Malatya, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya, Isparta güzergahlarından bir tanesi üzerinden gerçekleşmektedir. Yolculuk ortalama 20 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda ise yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermekte ya da bir şeyler atıştırmaktadırlar. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır.

Antalya’ya ulaştığınızda Kleopatra Plajı, Manavgat Şelalesi, Aspendos Tiyatrosu, Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Lara Plajı ve Yivli Minare gibi noktaları görebilirsiniz.

Bingöl - Antalya Arası

En ucuz otobüs bileti 120 TL olup, bilet fiyatları 120 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Antalya Bingöl otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Kaputaş Plajı
Muhteşem bir manzara, turkuaz renkte bir deniz ve göz alıcı bir sahil. İşte Kaputaş denince ilk akla gelen şeylerden bazıları...
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr