Bitlis Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bitlis Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Bitlis Alanya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Bitlis

Bitlis Bitlis açık 11 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya

Bitlis Alanya Rotası

Antalya’nın ilçelerinden bir tanesi olan Alanya’ya birçok şehrimizden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Bitlis de bu şehirlerden bir tanesidir. Bitlis Alanya otobüs seferleri genellikle Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir. Seyahat süresince birkaç defa mola verilmekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Yaz aylarında ya da bayramlar ve yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi planlayanların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Damlataş Mağarası, Alanya Kalesi, Kleopatra Plajı, Kızıl Kule ve Dim Çayı Alanya’ya geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan sadece birkaç tanesidir.

Bitlis Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up