Bitlis Denizli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bitlis Denizli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Bitlis Denizli otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Bitlis

Bitlis Bitlis açık -5 ℃ havadurumu

Denizli

Denizli Denizli parçalı az bulutlu 12 ℃ havadurumu

Bitlis Denizli Rotası

Bitlis’ten okumak, çalışmak ya da gezmek amacıyla Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. Araçların çoğu Muş, Bingöl, Elazığ, Malatya, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya güzergahını izlemektedir. Bayramlar, yarıyıl tatilleri ve yaz ayları gibi dönemlerde seyahat edeceklerin biletlerini erkenden satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde yoğunlukta artış gözlenir ve istenilen gün için araçlarda yer bulmak zorlaşabilir.

Bitlis Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 1.463 km olup otobüs ile 22-23 saat kadar sürmektedir.
Denizli’ye geliş nedeni gezmek olanlar iyi bir planlama ile şehrin popüler noktalarını kısa bir sürede keşfedebilirler. Gezi planına dahil edilebilecek yerlerden bazıları Pamukkale Travertenleri, Yeşildere Şelalesi ve Keloğlan Mağarası’dır. Bu şehir ayrıca kaplıcalar bakımından da zengindir ve bunun için Denizli’ye gelecek kişiler Karahayıt, Gölemezli ya da Sarayköy kaplıcalarından bir tanesini tercih edebilirler. Bazı kişilerin ilgi alanına ise antik kentler girmektedir ve bu anlamda ziyaret edilebilecek yerlerden bazıları Tabea, Laodikya ve Tripolis antik kentleridir.

Bitlis Otogarları

Denizli Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up