NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Bitlis - Denizli Otobüs Seferleri

Bitlis Denizli Otobüs Bileti

Bitlis’ten okumak, çalışmak ya da gezmek amacıyla Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. Araçların çoğu Muş, Bingöl, Elazığ, Malatya, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya güzergahını izlemektedir. Bayramlar, yarıyıl tatilleri ve yaz ayları gibi dönemlerde seyahat edeceklerin biletlerini erkenden satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde yoğunlukta artış gözlenir ve istenilen gün için araçlarda yer bulmak zorlaşabilir.

Bitlis Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 1.463 km olup otobüs ile 22-23 saat kadar sürmektedir.
Denizli’ye geliş nedeni gezmek olanlar iyi bir planlama ile şehrin popüler noktalarını kısa bir sürede keşfedebilirler. Gezi planına dahil edilebilecek yerlerden bazıları Pamukkale Travertenleri, Yeşildere Şelalesi ve Keloğlan Mağarası’dır. Bu şehir ayrıca kaplıcalar bakımından da zengindir ve bunun için Denizli’ye gelecek kişiler Karahayıt, Gölemezli ya da Sarayköy kaplıcalarından bir tanesini tercih edebilirler. Bazı kişilerin ilgi alanına ise antik kentler girmektedir ve bu anlamda ziyaret edilebilecek yerlerden bazıları Tabea, Laodikya ve Tripolis antik kentleridir.

Bitlis - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 120 TL olup, bilet fiyatları 120 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Bitlis otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr