Burdur Bilecik Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur Bilecik otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 50 TL ve en pahalı 60 TL arasında değişen Burdur Bilecik otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Burdur Bilecik otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan İstanbul Kale Seyahat gelmektedir.

Burdur

Burdur Burdur kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur 17 ℃ havadurumu

Bilecik

Bilecik Bilecik parçalı az bulutlu 19 ℃ havadurumu
22:15
BURDURBİLECİK
2+2
50 TL
22:15
BURDURBİLECİK
2+2
60 TL

Burdur Bilecik Rotası

Burdur’dan Bilecik’e otobüs yolculuğu ortalama 5 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Afyon, Kütahya, Eskişehir şeklinde ilerlemektedir. Böylece iki şehir arası katedilen karayolu mesafesi 352 kilometre olmaktadır. Özellikle bayramlarda, yaz aylarında ya da yarıyıl tatili gibi dönemlerde Bilecik’e gelmeyi planlayanların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Bilecik’e geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan bazıları Şeyh Edebali Türbesi, Hamidiye Külliyesi, Saat Kulesi, Çiçekli Yayla, Kınık Şelalesi, Osmaneli Evleri ve Türk Büyükleri Platformu’dur.

Burdur Bilecik Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
İstanbul Kale Seyahat2+250 TL

Burdur Bilecik Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Burdur Bilecik otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up