Burdur Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Burdur

Burdur Burdur açık 23 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük açık 18 ℃ havadurumu
23:45
BURDURKARABÜK
2+1
80 TL

Burdur Karabük Rotası

Burdur’un şehir merkezinde bulunan otogarı, birçok yerel otobüs firmasıyla çeşitli şehirlere sefer düzenliyor. Bunlardan biri olan Karabük’e Metro Turizm ile yolculuk yapabilirsiniz. Burdur ile Karabük arasındaki mesafe 596 km’dir. Yolculuk süresi ise otobüs ile 8,5 saati bulmaktadır.

Burdur’dan hareket eden otobüsler Isparta – Afyon – Ankara güzergahı üzerinden Karabük’e gitmektedirler. Bu şehirden Karabük’e yalnızca Metro Turizm ile yolculuk yapabilirsiniz. Bu firmanın araçlarında koltuk arkası televizyonu ve müzik yayını özellikleri bulunuyor. Yolculuk sonunda Karabük otogarına gelmiş olacaksınız. Otogarın merkezde olması birçok yere ulaşımı kolay hale getirmiştir.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bulunan mağara ve kanyonlarını gezebilirsiniz. Bulak Mağarasını keşfettikten sonra İnkekaya Su Kemerine kolaylıkla gidebilirsiniz. Buraya vardıktan sonra görüntüsüyle insanı büyüleyen Kristal Terası görebilirsiniz. Bu terastan Tokatlı Kanyonunu seyredebilirsiniz. Terasa yakın olan Tokatlı Kanyonunu da gezdikten sonra diğer kanyonları da görmeye gidebilirsiniz. Bu kanyonlar arasında Şeker Kanyonu ve Sakaralan Kanyonu bulunuyor. Daha sonra Göktepe Yaylası olarak da bilinen Göktepe Tabiat Parkına uğrayabilirsiniz. Bu park özellikle yaz aylarında en iyi piknik alanlarından birini oluşturmaktadır. Esencik Gölet’i de mutlaka görülmelidir. Bu gölet’in etrafında piknik masaları bulunmaktadır. Bu alan şehir merkezine 11 km mesafededir. Şehrin tarihi değerlerini de ziyaret edebilirsiniz. Bunlardan biri de Kent Tarihi Müzesidir. Bu müzede Karabük’ün güzel ilçesi Safranbolu ile ilgili birçok eser sergilenmektedir.

Karabük Otogarları

Burdur Karabük Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+180 TL

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up