NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Alanya Otobüs Bileti > Denizli - Alanya

Denizli - Alanya Otobüs Seferleri

Denizli Alanya Otobüs Bileti

Denizli - Alanya arasında ulaşım hizmeti sağlayan firmalar genellikle güzergah olarak Korkuteli yolu üzerinden Antalya otogarına uğramakta sonrasında sahil yolunu takip ederek Alanya'ya ulaşmaktadır. Bu şekilde seyahatiniz 5 - 5.5 saat kadar sürecek olup 355 km'lik yolculuk yapmış olacaksınız. Burdur üzerinden güneye doğru inen bir güzergahta yolculuk yaparsanız, mesafe 416 km'ye uzayacaktır.
 

Denizli’den Alanya’ya gelmek isteyenleri ortalama 6 saate yakın bir otobüs yolculuğu beklemekte ve araçların büyük çoğunluğu Antalya üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır. Gün içerisinde çok sayıda sefer imkanı bulunması sayesinde bilet bulmakta genellikle sıkıntı yaşanmamaktadır. Bununla birlikte özellikle yaz aylarında ve bayramlar, yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi düşünenlerin biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih edilen yerlerden bir tanesi olan Alanya gezilip görülecek noktalar bakımından oldukça zengindir. Damlataş Mağarası, Dim Çayı, Alanya Kalesi, Kleopatra Plajı ve Sapadere Kanyonu bu noktalardan sadece birkaç tanesidir.

Denizli - Alanya Arası

En ucuz otobüs bileti 43 TL olup, bilet fiyatları 65 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Alanya Denizli otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Alanya'da Ne, Nerede Yenir?
Alanya'nın En Beğenilen Lezzet Durakları...
Dim Çayı
Toroslardan doğan çay.
Damlataş Mağarası
Astım hastalarının hastanesi..
Alanya Kalesi
Gün batımını bir de Alanya Kalesi'nden izlemelisiniz.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr