Denizli Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Denizli Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Denizli Karabük otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Denizli Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Denizli

Denizli Denizli parçalı az bulutlu 25 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük parçalı bulutlu 28 ℃ havadurumu
23:00
DENİZLİKARABÜK
2+2
100 TL
23:00
DENİZLİKARABÜK
2+2
100 TL
23:00
DENİZLİKARABÜK
2+2
100 TL
23:00
DENİZLİKARABÜK
2+2
100 TL
23:00
DENİZLİKARABÜK
2+2
100 TL
23:00
DENİZLİKARABÜK
2+2
100 TL
23:00
DENİZLİKARABÜK
2+2
100 TL

Denizli Karabük Rotası

Tarihi güzellikleri ve kanyonlarıyla ünlü Karabük ile Pamukkale gibi turizm açısından büyük önem taşıyan bir yere ev sahipliği yapan Denizli arasında yapılan otobüs yolculukları yaklaşık 11,5 saat sürmektedir. Metro Turizm ile yapılan bu yolculuklarda araçların izlediği güzergah Adapazarı – Düzce – Bolu illeridir. Bu sayede birçok şehir manzarasıyla karşılaşabilirsiniz.

İki şehir arasındaki mesafe ortalama 670 km’dir. Denizli Otobüs Terminalinde birçok firmanın otobüsleri bulunsa da Karabük’e sadece Metro Turizm ile seyahat edebiliyorsunuz. Araçlarda genel televizyon yayını ve internet özelliği bulunuyor.

Karabük; ormanları, kanyonları ve mesire alanları gibi doğal zenginliklerle dolu bir şehirdir. Doğa ortamı arayanlar için Çitdere Tabiat Koruma Alanı ve İncekaya Su Kemeri tavsiye edilebilir. Şehrin büyük değere sahip camileri ise Köprülü Mehmet Paşa Camisi, Dağdelen Camisi ve Ulu Camidir. Şehrin birbirinden güzel birçok yaylası bulunmaktadır. Bunlardan Sorgun Yaylası ve Ulu Yayla mutlaka görülmelidir. Safranbolu ilçesinde yer alan Kent Tarihi Müzesinde şehrin tarihi geçmişini daha iyi hissedebilirsiniz. Burada yıllar öncesinden kalan eserler bulunuyor. Karabük’ün kanyonlarına gitmemek olmaz. İncekaya, Şeker ve Tokatlı Kanyonu şehrin tabiat harikalarındandır. Karabük’e geldiğinizde Yörük köyüne uğramayı unutmayın. Burada görülmesi gereken bir müze bulunuyor. Sipahioğlu Konağı, bu köyde yer almaktadır ve şehre gelen ziyaretçilerin merak ettiği bir konaktır. Karabük’te ne yerim diye düşünüyorsanız gözleme, bükme ve kuyu kebabı tavsiyeler arasında yer almaktadır.

Denizli Karabük Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2100 TL

Denizli Karabük Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Denizli Karabük otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Denizli Otogarları

Karabük Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up