NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Karabük Otobüs Bileti > Denizli - Karabük

Denizli - Karabük Otobüs Seferleri

Denizli Karabük Otobüs Bileti

Tarihi güzellikleri ve kanyonlarıyla ünlü Karabük ile Pamukkale gibi turizm açısından büyük önem taşıyan bir yere ev sahipliği yapan Denizli arasında yapılan otobüs yolculukları yaklaşık 11,5 saat sürmektedir. Metro Turizm ile yapılan bu yolculuklarda araçların izlediği güzergah Adapazarı – Düzce – Bolu illeridir. Bu sayede birçok şehir manzarasıyla karşılaşabilirsiniz.

İki şehir arasındaki mesafe ortalama 670 km’dir. Denizli Otobüs Terminalinde birçok firmanın otobüsleri bulunsa da Karabük’e sadece Metro Turizm ile seyahat edebiliyorsunuz. Araçlarda genel televizyon yayını ve internet özelliği bulunuyor.

Karabük; ormanları, kanyonları ve mesire alanları gibi doğal zenginliklerle dolu bir şehirdir. Doğa ortamı arayanlar için Çitdere Tabiat Koruma Alanı ve İncekaya Su Kemeri tavsiye edilebilir. Şehrin büyük değere sahip camileri ise Köprülü Mehmet Paşa Camisi, Dağdelen Camisi ve Ulu Camidir. Şehrin birbirinden güzel birçok yaylası bulunmaktadır. Bunlardan Sorgun Yaylası ve Ulu Yayla mutlaka görülmelidir. Safranbolu ilçesinde yer alan Kent Tarihi Müzesinde şehrin tarihi geçmişini daha iyi hissedebilirsiniz. Burada yıllar öncesinden kalan eserler bulunuyor. Karabük’ün kanyonlarına gitmemek olmaz. İncekaya, Şeker ve Tokatlı Kanyonu şehrin tabiat harikalarındandır. Karabük’e geldiğinizde Yörük köyüne uğramayı unutmayın. Burada görülmesi gereken bir müze bulunuyor. Sipahioğlu Konağı, bu köyde yer almaktadır ve şehre gelen ziyaretçilerin merak ettiği bir konaktır. Karabük’te ne yerim diye düşünüyorsanız gözleme, bükme ve kuyu kebabı tavsiyeler arasında yer almaktadır.

Denizli - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 90 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 11 saat 45 dakikadır.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Denizli otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr