NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Diyarbakır - Denizli

Diyarbakır - Denizli Otobüs Seferleri

Diyarbakır Denizli Otobüs Bileti

Diyarbakır’dan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüslerle ulaşımı tercih edebilirler. Bazı araçlar direkt Diyarbakır’dan hareket ederken, bazıları da Batman’dan kalkmakta ve Diyarbakır’dan da yolcu almaktadır. İzlenilen güzergah ise genellikle Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Konya, Isparta şeklindedir. Böylece Diyarbakır Denizli arası katedilmesi gereken yaklaşık mesafe 1.250 km olacaktır. Otobüs bileti satın alınabilecek firmalardan bazıları Star Batman ve Özlem Diyarbakır’dır. Bayramlarda ve yarıyıl tatilleri gibi yoğun dönemlerde seyahat edeceklerin biletlerini erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü bu gibi zamanlarda yoğunlukta artış gözlenir ve istenilen araçta yer bulmak zorlaşabilir. Otobüslerin çoğunda koltuk ekranı, internet, kulaklık, rahat koltuk, TV gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Böylelikle yolcular seyahatleri esnasında bir şeyler seyredebilmekte, müzik dinleyebilmekte ya da internette gezinebilmektedirler.

Peki, Denizli’de tadılabilecek lezzetler nelerdir ve ziyaret edilebilecek yerler nerelerdir? Tandır kebabı, bazlama, pancar kavurması ve Hacı Şerif’in irmik helvası tadılması önerilen lezzetlerdendir. Ayrıca şehre özgü bir içecek olan Zafer gazozları da denenebilir. Gezip görebileceğiniz yerlerin başında ise Akhan Kervansarayı, St.Philippe Martyrion Kilisesi, Laodikya Antik Kenti, Çizmeli Kaplıcaları, Honaz Dağı Milli Parkı, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası ve Servergazi Türbesi gibi yerler gelmektedir.

Diyarbakır - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 110 TL olup, bilet fiyatları 110 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 19 saattir.

Günde ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Diyarbakır otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr