Diyarbakır Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Diyarbakır Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Diyarbakır Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Diyarbakır

Diyarbakır Diyarbakır açık 24 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir açık 19 ℃ havadurumu

Diyarbakır Eskişehir Rotası

Diyarbakır’da yaşayıp da Eskişehir’de yer alan üniversitelerden bir tanesinde okuyan kişiler yılın belirli dönemlerinde otobüse atlayıp bu güzel şehre yolculuk etmektedir. Bu yolculuğu gerçekleştiren kişilerin sayısında bayram dönemlerinde, okul tatillerinde, ders yılı bitim ve başlangıçlarında ciddi bir artış gözlenmektedir. Özellikle bu dönemlerde seyahat edeceklerin biletlerini erkenden almalarında fayda vardır. Diyarbakır Eskişehir otobüs bileti satın alınabilecek firmalardan bazıları Star Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat ve Özlem Diyarbakır’dır. İzlenilen rota çoğunlukla Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Aksaray, Ankara şeklinde olup yaklaşık 1.185 kilometreden oluşmakta ve yolculuk ortalama 18 saat sürmektedir. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve böylece yolcular ihtiyaçlarını giderebilmekte, bir şeyler yiyip içebilmektedir. Araçların çoğunda internet, koltuk ekranı, TV, rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır.

Bu şehre gelenlerin bazıları da yeni bir yeri gezip görmek amacıyla yollara düşmektedir. Bu kişilerin gezi listelerine ekleyebileceği popüler noktalardan bazıları Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Doktorlar Caddesi, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Odunpazarı Evleri ve Sazova Parkı’dır.

Diyarbakır Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Diyarbakır Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up