Düzce Antalya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Düzce Antalya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 80 TL ve en pahalı 85 TL arasında değişen Düzce Antalya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Düzce Antalya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

18:30
DÜZCEANTALYA
2+1
80 TL
18:30
DÜZCEANTALYA
2+1
80 TL
18:30
DÜZCEANTALYA
2+1
85 TL
18:30
DÜZCEANTALYA
2+1
85 TL

Düzce Antalya Rotası

Çok sayıda tatil köyü ve otele ev sahipliği yapan, birbirinden güzel plajları ve şelaleleri sınırları dahilinde barındıran, aynı zamanda antik kentler ve müzeler bakımından da zengin olan Antalya’ya ülkemizin birçok noktasından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Düzce’den Antalya’ya gelmek isteyenler için de otobüsle ulaşım imkanı mevcuttur. Yolculuk ortalama 11 saat sürmekte ve seferler genellikle Kütahya, Afyon, Isparta, Burdur yol güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir iki şehir arası mesafe yaklaşık 642 kilometreden oluşmaktadır.

Antalya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Manavgat Şelalesi, Aspendos Tiyatrosu, Kaputaş Plajı, Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Lara Plajı ve Side Antilk Kenti’dir.

Düzce Antalya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+180 TL

Düzce Antalya Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Düzce Antalya otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up