NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Düzce - Denizli Otobüs Seferleri

Düzce Denizli Otobüs Bileti

Denizli gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengindir ve bu yerlerin başında da Pamukkale Travertenleri gelmektedir. Ancak bu güzel şehirde daha başka gezilecek yerler de vardır ve bu nedenle de her sene ülkemizin birçok noktasından binlerce kişi Denizli’ye seyahat etmektedir. Pamukkale Üniversitesi’ne ev sahipliği yapması ve birçok tekstil firmasını sınırları dahilinde barındırması da diğer şehirlerden birçok kişiyi buraya çekmektedir. Düzce’den Denizli’ye gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilmektedirler. Bayramlar, yarıyıl tatilleri ve bu gibi dönemlerde seyahat edeceklerin ise biletlerini erkenden satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar daha hızlı dolabilir ve erken hareket edilmemesi durumunda bilet bulmak zorlaşabilir.

Düzce Denizli arası mesafe yaklaşık 540 km olup, otobüs ile 8-9 saat kadar sürmektedir.

Hierapolis Antik Kenti, Pamukkale Travertenleri, Yeşildere Şelalesi, Boğaziçi Cami, Karahayıt Kaplıcaları, Keloğlan Mağarası, Laodikya Antik Kenti, Goncalı Kilisesi, Güney Şelalesi ve Gölemezli Kaplıcası ziyaret edilebilecek yerlerden bazılarıdır.

Düzce - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 70 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 9 saattir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Düzce otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr