Düzce Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Düzce Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Düzce Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Düzce Eskişehir Rotası

Anadolu şehirleri arasında en çok ziyaret çekenlerden bir tanesi Eskişehir’dir ve bunu sahip olduğu birbirinden ilgi çekici müzelere, bakımlı parklara, tarihi yapılara borçludur. Durum böyle olunca da bu şehre ülkemizin birçok yerinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Anadolu Üniversitesi’nin burada yer alması da şehre gelenlerin sayısını arttıran faktörlerden bir tanesidir. Düzce’den gerek bu sebeplerden bir tanesi, gerekse yakınlarını ziyaret etmek için yola çıkacakları 4,5 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemektedir. Düzce Eskişehir arası mesafe yaklaşık 249 km olup, araçlar Adapazarı, Bilecik, Bozüyük üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır.

Eskişehir’e varan ve bu şehre geliş amacı gezmek olanlar kısa bir dinlenmenin ardından şehri keşfetmeye başlayabilirler. Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi, Odunpazarı Evleri, Sazova Parkı, Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Doktorlar Caddesi ve Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gibi popüler yerleri gezenler eğer vakitleri kalırsa daha alternatif yerleri de ziyaret edebilirler. Bunlardan bazıları da Asar Kalesi, Alpu Büğdüz Köyü Camii, Kara Mağara ve Cumhuriyet Tarihi Müzesi’dir.

Düzce Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Düzce Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up