NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Edirne - Denizli Otobüs Seferleri

Edirne Denizli Otobüs Bileti

Denizli’ye ülkemizin birçok yerinden otobüs seferleri düzenlenmektedir ve Edirne de bu yerlerden bir tanesidir. İki şehir arasında sefer düzenleyen firmaların büyük çoğunluğu Çanakkale, Altınoluk, İzmir, Aydın, Nazilli güzergahını kullanmaktadır. Araçların çoğunda kulaklık, internet, koltuk ekranı, TV, rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Böylelikle yolcular hem daha konforlu bir şekilde seyahat edebilmekte, hem de bir şeyler seyredip internette gezinerek daha keyifli bir yolculuk geçirebilmektedirler. Bayramlarda ya da yarıyıl tatillerinde Denizli’ye geleceklerin biletlerini mümkün olduğunca erken almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde yoğunluk artar ve istenilen güne yer bulmak zorlaşabilir. Edirne Denizli otobüs bileti fiyatları 80 TL civarında seyretmektetir. Çanakkale Truva Turizm ve Isparta Petrol'un ulaşım hizmeti verdiği bu hattaki seferleri onlinebilet.com üzerinden karşılaştırabilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Denizli denilince ilk akla gelen yerlerden bir tanesi Pamukkale Travertenleri’dir ve burayı görmeden dönerseniz çok şey kaçırmış olursunuz. Her sene binlerce yerli ve yabancı turist sırf bu güzelliği görebilmek için kilometrelerce yol katetmektedir. Şehir merkezine yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta olan bu yere ulaşım ya merkezden binebileceğiniz taksilerle ya da otogardan kalkan minibüslerle sağlanmaktadır. Travertenlere gelmişken antik havuzu ve Hierapolis Antik Kenti’ni de görmeniz tavsiye edilmektedir.

Edirne - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 75 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Edirne otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr