Edirne Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Edirne Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Edirne Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Edirne Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Edirne Eskişehir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer10s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 100 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

Edirne Eskişehir Otobüs Saatleri

18:00
EdirneEskişehir
2+1
100 TL

Edirne

Edirne Edirne açık 16 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir açık 19 ℃ havadurumu

Edirne Eskişehir Rotası

Selimiye Camii ve Rüstem Paşa Kervansarayı gibi önemli yerlere ev sahipliği yapan Edirne’den, özellikle son yıllarda hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen Eskişehir’e otobüslerle ulaşılabilmektedir. Yolculuk toplamda 9,5 saat civarında sürmektedir ve araçlar genellikle İstanbul, İzmit şeklinde ilerleyen güzergahı tercih etmektedir. Bu şekilde katedilen mesafe yaklaşık 559 kilometredir. Bayramlarda, yarıyıl tatillerinde ve bunun gibi dönemlerde yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle özellikle böyle zamanlarda biletleri mümkün olduğunca erken almakta fayda vardır. Aksi takdirde son dakika sürprizleriyle karşılaşılabilir ve istenilen tarih için araç bulmak çok zor hatta imkansız hale gelebilir.

Eskişehir’de gezilip görülecek onlarca yer vardır ve gelenler ilgi alanlarına bağlı olarak kendilerine özgü bir yapılacaklar listesi hazırlayabilirler. Müze severler için Balmumu Müzesi ve Lületaşı Müzesi; alışveriş yapmak isteyenler için Taşbaşı Çarşısı ve Atlıhan El Sanatları Çarşısı; yeşillikler içerisinde zaman geçirmek isteyenler için Sazova Parkı ve Şelale Park önerilebilir.

Edirne Eskişehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1100 TL

Edirne Eskişehir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Edirne Eskişehir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up