NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Antalya Otobüs Bileti > Erzincan - Antalya

Erzincan - Antalya Otobüs Seferleri

Erzincan Antalya Otobüs Bileti

Sayısız güzelliğe ev sahipliği yapan Antalya’ya ülkemizin birçok noktasından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Erzincan’dan Antalya’ya otobüs bileti almak isteyen yolcular için alternatif firmalardan bazıları Esadaş ve Iğdırlı Turizm’dir. Araçların çoğunda müzik yayını, koltuk ekranı, internet ve TV gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Erzincan Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 18,5 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda kişisel ihtiyaçlar giderilmekte ve bir şeyler atıştırılmaktadır.

Erzincan ile Antalya arasındaki karayolu mesafesi en az 1.053 kilometredir. Bununla birlikte araçların tercih edeceği güzergaha bağlı olarak bu rakam artabilmektedir.

Antalya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Kurşunlu Şelalesi, Kleopatra Plajı, Side Antik Kenti, Aspendos, Kaputaş Plajı, Adrasan Koyu ve Termessos Antik Kenti’dir.

Erzincan - Antalya Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 18 saattir.

Günde ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Antalya Erzincan otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Kaputaş Plajı
Muhteşem bir manzara, turkuaz renkte bir deniz ve göz alıcı bir sahil. İşte Kaputaş denince ilk akla gelen şeylerden bazıları...
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr