NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Malatya Otobüs Bileti > Erzincan - Malatya

Erzincan - Malatya Otobüs Seferleri

Erzincan Malatya Otobüs Bileti

Kayısısı ile meşhur Malatya’ya ülkemizin birçok ilinden otobüslerle ulaşmak mümkündür ve Erzincan da bu illerden bir tanesidir. Erzincan’dan Malatya’ya otobüs bileti almak isteyen yolcular için alternatif firmalardan bazıları Kahta Petrol, Turay Seyahat ve Esadaş’tır. Otobüsler genellikle Sivas üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır. Araçların büyük çoğunluğunda rahat koltuk, TV, müzik yayını, internet ve koltuk ekranı gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Erzincan Malatya arası seferlerde farklı güzergahlar kullanılabilmekte olup ortalama seyahat mesafesi 350 kilometredir.

Malatya’ya gelecekler Yusuf Ziya Paşa Camii, Aslantepe Höyüğü, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı ve Günpınar Şelalesi gibi noktaları ziyaret edebilirler.

Erzincan - Malatya Arası

En ucuz otobüs bileti 50 TL olup, bilet fiyatları 60 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 5 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Malatya Erzincan otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Malatya'da Ne Yenir?
Malatya denince herkesin aklına ilk olarak kayısı gelir. Malatya’da yetişen kayısılar Türkiye’nin birçok köşesine ve tüm dünyaya dağıtılmaktadır. Genellikle taze meyve olarak ya da kurutularak tüketilen kayısı ile günümüzde daha farklı ürünler de yapılmaktadır...

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr