NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Karabük Otobüs Bileti > Erzurum - Karabük

Erzurum - Karabük Otobüs Seferleri

Erzurum Karabük Otobüs Bileti

Güçlü tarihiyle en güzel Anadolu şehirlerimizden biri olan Erzurum ile kanyonları ve doğal güzellikleriyle meşhur olmuş Karabük’e otobüs yolculuğu 17 – 18 saat arasında değişiyor. Aradaki mesafe yaklaşık 925 km’dir. Karabük’e uçak yolculuğu yapılamadığı için kara yolu ulaşımında otobüsler ilk tercihlerden biri olmaktadır.

Karabük’e Metro Turizm’i tercih ederek seyahat edebilirsiniz. Firmanın otobüsleri Gümüşhane – Ordu – Samsun güzergahını kullanmaktadırlar. Metro Turizm, yolcularına koltuk arkası televizyonu ve müzik yayını gibi özellikler sunuyor. 18 saate yakın bu yolculuğun daha az sıkıcı geçmesi için bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Karabük’ün mağara ve kanyonları oldukça dikkat çekiyor. Bulak Mağarası, bulak köyünde yer alıyor ve içerisinde dikitler ve sarkıtlar bulunuyor. Kanyonlarından ise İnce Kaya Kanyonu, Kirpe Kanyonu ve Şeker Kanyonu öne çıkmıştır. Karabük’te bulunan müzeler ise Ahmet Demirezen Yemenicilik Müzesi, Kaymakamlar Evi, Kileciler Evi, Karaüzümler Evi ve Mümtazlar Konağıdır. Karabük’te yenmesi gereken lezzetler arasında gözleme, kuyu kebabı ve su böreği yer alıyor. Bu şehirden dönmeden önce hatıra olarak veya hediyelik bir şeyler satın almak için Yemeniciler Çarşısına gidebilirsiniz. Buradan örtü, seramik eşyalar veya Safranbolu evlerini simgeleyen maketlerden satın alabilirsiniz. Safranbolu evleri, hem tarihi açıdan hem de güzelliğiyle ön plana çıkmıştır. Bu nedenle alınabilecek en iyi hediyelik eşyalardan biri bu maketler olacaktır.

Erzurum - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 90 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 17 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Erzurum otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr