NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Eskişehir - Denizli

Eskişehir - Denizli Otobüs Seferleri

Eskişehir Denizli Otobüs Bileti

Son yıllardaki gelişimi ile dikkatleri çeken Eskişehir’den, Pamukkale Travertenleri gibi önemli bir yere ev sahipliği yapan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüslere atlayıp yaklaşık 5,5 saatlik bir yolculuk sonunda varış noktasına ulaşabilirler. Otobüsler genellikle Kütahya üzerinden ilerlemekte ve yaklaşık 340 kilometre yol katetmektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler ise seyahatleri daha keyifli ve daha konforlu kılmaktadır. Yoğun dönemlerde otobüslerde yer bulmak zorlaşabileceği için biletleri erkenden satın almakta fayda vardır.

Denizli’yi ziyaret edenlerin ilk olarak görmesi gereken yerlerin başında Unesco Dünya Mirası Listesi’nde de yer alan Pamukkale Travertenleri gelmektedir. Her sene hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğrayan bu yer görenlerin çoğunu büyülemektedir. Yaklaşık 20 kilometre uzaktan dahi görülebilen Pamukkale’nin Denizli’nin gelişimindeki yeri büyüktür. Birkaç saat burada geçirildikten sonra yakın civarda yer alan Hierapolis Antik Kenti ve antik havuz da ziyaret edilebilir. Dileyenler eğer hava da müsaitse antik havuzda yüzebilir ya da sadece kenarındaki masalarda oturup bir şeyler de atıştırılabilir. Hierapolis Antik Kenti’ne gidecekler ise Direkli Kilise, Agora, Hamam Bazilika ve İon Sütun Başlıklı Ev gibi yerleri görebilirler.

Eskişehir - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 45 TL olup, bilet fiyatları 60 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 5 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Eskişehir otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr