NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Antalya Otobüs Bileti > Fethiye - Antalya

Fethiye - Antalya Otobüs Seferleri

Fethiye Antalya Otobüs Bileti

Fethiye - Antalya arası ulaşım için Batı Antalya ve Fethiye Seyahat otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz. Bu iki güney ili arasında dağ(yayla) yolunu veya sahil yolunu seçebilirsiniz. Yayla yolu daha düz ve kısa mesafeden oluşurken sahil yolu ise bol virajlı ve deniz manzaralı olarak bilinmektedir. Fethiye Seyahat genelde yayla yolunu tercih ederken Batı Antalya Seyahat sahil rotasını kullanmaktadır. 

Korkuteli üzerinden gidilen yayla yolu otobüs veya minibüsler ile ortalama 3.5 saat sürerken Finike - Kalkan üzerinden giden sahil yolu mesafenin uzaması ve ara durakların bulunması sebebiyle 5 saat 40 dakikaya kadar uzamaktadır.

Yayla yolu hem bilet fiyatları hem de seyahat süresi bakımından daha makul görünmektedir. Ancak vaktim bol ve sahil yolundan manzara eşliğinde seyahat etmek istiyorum diyenler sahil yolunu tercih edebilirler. 

Ayrıca sahil yolu üzerinden giden araçlar ile Kalkan, Kaş, Finike, Demre, Kemer gibi ara durakları iniş noktası olarak kullanabilirsiniz. 

Fethiye - Antalya Arası

En ucuz otobüs bileti 25 TL olup, bilet fiyatları 40 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 2 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Antalya Fethiye otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Kaputaş Plajı
Muhteşem bir manzara, turkuaz renkte bir deniz ve göz alıcı bir sahil. İşte Kaputaş denince ilk akla gelen şeylerden bazıları...

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr