NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Gaziantep - Denizli

Gaziantep - Denizli Otobüs Seferleri

Gaziantep Denizli Otobüs Bileti

Gaziantep’ten Denizli’ye gelmek isteyenler için gün içerisinde en az 5-6 otobüs seferi imkanı bulunmaktadır. Bazı araçlar direkt Gaziantep’ten kalkarken, bazıları ise Diyarbakır ya da Şanlıurfa gibi illerden hareket edip Gaziantep’ten de yolcu almaktadır. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Star Batman, Özlem Diyarbakır ve Isparta Petrol’dür. Otobüslerin hemen hemen hepsinde TV, koltuk ekranı, kulaklık ve internet gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmakta; böylelikle seyahatler daha keyifli geçebilmektedir. İzlenilen güzergah genellikle Osmaniye, Adana, Konya şeklinde olup toplam yolculuk süresi 14-16 saat arasında değişmektedir. Rota tercihine göre değişmekle birlikte Antep - Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 950 kilometredir. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte, bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermekte ve bir şeyler atıştırmaktadır. Yarıyıl tatili gibi dönemlerde araçlar daha hızlı dolabileceği için biletleri erkenden almakta fayda vardır.

Denizli’ye geleceklerin gezmesi önerilen yerlerden bazıları Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Tripolis Antik Kenti, Akhan Kervansarayı, Servergazi Türbesi, St. Philippe Martyrion Kilisesi ve Ufo Müzesi’dir. Bir de buraya gelenlerin tatması gereken bazı lezzetler vardır ki bunların başında tandır kebabı gelmektedir. Pancar kavurması, bazlama ve Hacı Şerif’in irmik helvası da diğer lezzetler arasında sayılabilir.

Gaziantep - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 65 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 14 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Gaziantep otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr