Iğdır Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Iğdır Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 120 TL ve en pahalı 130 TL arasında değişen Iğdır Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Iğdır Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Iğdırlı Turizm gelmektedir.

Iğdır

Iğdır Iğdır az bulutlu 32 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur 20 ℃ havadurumu
12:00
IĞDIRESKİŞEHİR
2+2
130 TL
12:00
IĞDIRESKİŞEHİR
2+2
130 TL
12:00
IĞDIRESKİŞEHİR
2+2
130 TL
12:00
IĞDIRESKİŞEHİR
2+1
130 TL
12:00
IĞDIRESKİŞEHİR
2+1
120 TL
12:00
IĞDIRESKİŞEHİR
2+1
120 TL

Iğdır Eskişehir Rotası

Iğdır’dan Eskişehir’e yolculuk etmek isteyenler iki şehir arasında sefer düzenleyen otobüsleri kullanabilirler. Eskişehir gezilip görülecek yerler bakımından zengin bir yer olması ve ayrıca Anadolu Üniversitesi’ne ev sahipliği yapması nedeniyle ziyaretçi akınına uğrayan şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Iğdır’dan yola çıkan otobüsler Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırıkkale, Ankara güzergahını takip ederek yaklaşık 1.407 kilometrelik seyahatin sonunda varış noktasına ulaşmaktadır. Bayram dönemlerinde ve yarıyıl tatilinde seyahat edeceklerin biletlerini erkenden almalarında fayda vardır. Çünkü bu gibi zamanlarda yoğunluk artabilir ve bilet bulmakta sıkıntı çekilebilir.

Gezginlerin Avrupa şehirlerine benzettikleri Eskişehir’de görülmesi gereken birçok yer vardır ve bunlardan bazıları Şehr-i Aşk Adası, Havacılık Müzesi, Sazova Parkı, Seyit Battal Gazi Külliyesi, Alaaddin Camii, Kentpark, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ve Haller Gençlik Merkezi’dir. Bir de dönmeden tadılması gereken lezzetler vardır ki bunlar da mercimekli mantı, çiğ börek, met helva ve Balaban köftedir.

Iğdır Eskişehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Iğdırlı Turizm2+2130 TL

Iğdır Eskişehir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Iğdır Eskişehir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Iğdır Otogarları

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up