İzmit Sinop Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla İzmit Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen İzmit Sinop otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

İzmit

İzmit İzmit açık 12 ℃ havadurumu

Sinop

Sinop Sinop az bulutlu 11 ℃ havadurumu

İzmit Sinop Rotası

Karadeniz’in en güzel liman şehri olan Sinop, İzmit’ten 585 km uzaklıkta bulunuyor. Otobüsle Sinop’a gelmek için 9 - 9,5 saatlik bir yolculuk yapmanız gerekiyor. Düzce, Çerkeş, Tosya ve Boyabat güzergahlarından geçerek keyifli bir yolculuk yapmış olacaksınız. Ulusoy Turizm'in hizmet verdiği İzmit - Sinop arası otobüs seferlerine onlinebilet.com aracılığı ile ulaşabilir, biletlerinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Tatilci bir ruha sahipseniz Sinop’a geldiğinizde ilk uğramak isteyeceğiniz yerlerden biri Akliman olabilir. Burada denize girebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Daha sakin ve gözlerden uzak bir yerde sahil havası almak isterseniz de Yuvam plajı tavsiye edilebilir. Gezi turunuza ara verip bir şeyler atıştırmak için Sinop’un ünlü mekanı Teyze’nin Yeri’nde lezzetli mantılar yiyebilirsiniz. Daha hafif lezzetler içinse birçok balık mekanı bulmanız mümkün olacaktır.
 
Gezip görmeye devam ederken Sinop Cezaevi mutlaka görülmeli. Cezaevi olması sizi ürkütmesin artık müze olarak kullanılıyor. Yıllar önce Sabahattin Ali gibi birçok ünlü yazar burada kalmıştır. Meşhur Aldırma Gönül şarkısı burada yazılmıştır. Sinop kalesi de şehrin en önemli tarihi mekanlarından biridir. Ayrıca limana çok yakın olduğu için orada balık tutan insanları görmek mümkün. Sinop’tan dönerken anı olarak saklamak için keten ürünler, gemi maketleri ve el yapımı bıçaklar alabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak Hamsilos Koyu, Sarıkum Gölü, Hamsilos Koyu, Ayancık Akgöl ve Erfelek Tatlıca Şelalelerini görmeden gitmeyin.

İzmit Sinop arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

İzmit Sinop arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up