Kırklareli Muğla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kırklareli Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 115 TL ve en pahalı 115 TL arasında değişen Kırklareli Muğla otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Kırklareli Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Çanakkale Truva Turizm gelmektedir.

Kırklareli

Kırklareli Kırklareli açık 16 ℃ havadurumu

Muğla

Muğla Muğla açık 13 ℃ havadurumu
17:30
KIRKLARELİMUĞLA
2+2
115 TL
17:30
KIRKLARELİMUĞLA
2+2
115 TL
17:30
KIRKLARELİMUĞLA
2+2
115 TL
17:30
KIRKLARELİMUĞLA
2+2
115 TL

Kırklareli Muğla Rotası

Kırklareli’nden Muğla’ya gelmek isteyenleri ortalama 13 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemektedir. Araçlar yolculuk süresince birkaç kez mola vermekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermektedir. Otobüslerin çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmakta; böylelikle seyahatler daha konforlu ve daha keyifli geçebilmektedir. Kırklareli Muğla arası otobüs seferlerinde izlenilen güzergah genellikle Tekirdağ, Çanakkale, İzmir, Aydın şeklindedir.

Muğla’nın nüfusunda özellikle yaz aylarında artış gözlenmektedir. Bunun nedeni ise Bodrum ve Marmaris gibi tatil beldelerine ev sahipliği yapmasıdır. Her yaz binlerce kişi Muğla’ya yolculuk etmekte ve şehirde yer alan tatil beldelerinden bir tanesinde yaz tatili yapmaktadır. Çok sayıda plajı ve koyuyla, müzeleriyle ve tarihi mekanlarıyla dikkat çeken Bodrum’a gelecekleri keyifli günler beklemektedir. Gün içerisinde Bağla Koyu, Kadıkalesi Plajı ve Aspat Koyu gibi yerlerde deniz ve güneşin tadını çıkaranlar geceleri de Barlar Sokağı’nda keyifli saatler geçirebilmektedir. Müzelere ilgisi olanlar ise Zeki Müren Sanat Müzesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi gibi yerleri ziyaret edebilmektedirler.

Kırklareli Muğla Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Çanakkale Truva Turizm2+2115 TL

Kırklareli Muğla Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Kırklareli Muğla otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up