Konya Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Konya Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 70 TL ve en pahalı 150 TL arasında değişen Konya Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Konya Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Has Turizm A.Ş., Metro Turizm gelmektedir.

Konya Eskişehir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer3s 29d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 70 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Has Turizm A.Ş.

Konya Eskişehir Otobüs Saatleri

22:00
KonyaEskişehir
2+1
150 TL
00:30
KONYAESKİŞEHİR
2+1
80 TL
23:59
KonyaEskişehir
2+1
150 TL
13:00
KonyaEskişehir
2+1
80 TL
02:00
KonyaEskişehir
1+1
70 TL

Konya

Konya Konya açık 6 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir parçalı bulutlu 10 ℃ havadurumu

Konya Eskişehir Rotası

Ülkemiz gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengindir. Kimi yer tertemiz deniziyle, kimi eşsiz doğasıyla, kimi de tarihi eserler bakımından zenginliğiyle ilgi çekmektedir. Eskişehir de yemyeşil parklarıyla, zengin içeriğe sahip müzeleriyle, meşhur caddeleriyle ve tarihi yapılarıyla ziyaretçileri çekmektedir. Konya’dan da ya bu güzellikleri görmek ya da yakınlarını ziyaret etmek için yollara düşen birçok kişi vardır. Bu kişilerin çoğu otobüs seferlerini tercih etmekte yaklaşık 5 saatlik bir yolculuk sonrası Eskişehir’e ulaşmaktadır. Konya'da Eskişehir'e giden araçlar genellikle en kısa yol olan Bolvadin güzergahını kullanmakta ve yaklaşık 332 kilometre yol katetmektedir. Bununla birlikte tatil dönemlerinde bu sürede değişiklikler görülebilmektedir. Ayrıca bu dönemlerde otobüslerde yer bulmak da zorlaşabileceği için biletleri erkenden almakta fayda vardır.

Eskişehir’e gelenler ve geliş amacı gezmek olanlar öncelikle Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi’ne gidebilirler. Çevrede bulunan cafelerde oturabilir, hava güzelse gondol ya da bot turu yapabilir, yine hava güzelse çimlere oturup manzaranın tadını çıkarabilirler. Ardından şehirde yer alan müzeleri gezebilir, parklarda zaman geçirebilir, camileri ziyaret edebilirler. Bir de tadılması gereken lezzetler vardır ki bunlardan bazıları çiğ börek, haşhaşlı çörek, balaban köfte ve met helvadır.

Konya Eskişehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1150 TL
Has Turizm A.Ş.1+170 TL

Konya Eskişehir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Konya Eskişehir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up